Akademia Microblading Basic

Kochani, oficjalnie ogłaszam iż “MAM TO” certyfikowana Linergistka Microbladingu 🏆 zakończyłam Akademię Microblading Basic u Katarzyny Von Engel w Warszawie.

Wybierając akademię wahałam się pomiędzy kilkoma. Ostatecznie wybrałam Kasię. Postanowiłam iść do takiej szkoły nie dla wiedzy, bo stwierdziłam, że czego mnie mogą jeszcze tam nauczyć jeśli chodź o microblanding…. Poszłam tam tylko dla dyplomu, myślałam, że taki “papierek” to jest coś….

Po kilku zjazdach trochę się zdziwiłam… i kompletnie zmieniłam zdanie na temat Akademi Microblading Basic. Teraz stwierdzam, że było warto. Nie tylko ustabilizowałam się w tym co robię, stworzyłam swój plan oraz harmonogram, podniosłam kompletnie jakość swoich prac!

DZIĘKUJĘ KASIU💙 Za to, że dzięki Tobie nabrałam dużo motywacji do działania, i wiarę w siebie, w tworzenie pięknych brwi 😘 Fajnie jest otaczać się osobami madrzejszymi 😊

Dziękuje również wszystkim dziewczynom, które poznałam na tym zjeździe, super było z Wami się uczyć 😘

Na koniec dodam, że papierek jest 🙂, ale ostatecznie on się wcale nie liczy. Najważniejsze, że uzyskałam wiedzę, nowe umiejętniści które zostaną ze mną na całe życie 🙂❤️

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *