Microblading – co to jest?

Makijaż permanentny brwi, który wykonuję polega na wprowadzeniu barwnika płytko pod naskórek. Usługa dedykowana jest dla Pań ceniących piękno i delikatność. Podczas projektu wstępnego ołówkiem, tworzę kształt brwi idealnie dopasowany do Twojej twarzy aby ją odmłodzić, oraz dodać zalotnego charakteru. Na tym etapie bardzo proszę o zaufanie. Jeśli zaakceptujesz projekt wstępny przystępuję do zabiegu, aby utrwalić ten efekt. W ten sposób tworzę subtelny rysunek, do złudzenia przypominający prawdziwe włoski brwiowe.

MICROBLADING CO TO JEST
Microblading – czyli metoda piórkowa jest techniką oryginalnie pochodzącą z Azji. Polega na tworzeniu za pomocą ręcznego urządzenia zwanego pen’em cieniutkich włosków, które do złudzenia przypominają naturalne włoski. Ta dokładna metoda makijażu permanentnego brwi przypomina nieco tatuowanie, gdyż do warstwy kolczystej naskórka wprowadzamy odpowiednio dobrany barwnik.
Metoda piórkowa doskonale imituje naturalne, gęste brwi, gdyż nie wprowadzamy pigmentu na całym obszarze łuku brwiowego. Rysowane są cieniutkie włoski, które nadają lekkości i delikatności. Microblading pozwala podkreślić piękno kobiecej twarzy przez naturalne zaznaczenie brwi, nie przerysowując ich.

Perfekcyjny microblading brwi uzyskujemy dzięki niezwykle precyzyjnej metodzie, która pozwala dowolnie kształtować wygląd brwi. Sterylne ostrza, którymi wykonywany jest makijaż permanentny, wraz z dobrej jakości barwnikami oraz doskonałą techniką gwarantuje efekt, o jakim marzysz.

Zabieg zawsze dopasujemy do Ciebie i Twoich preferencji. Dobierzemy odpowiedni barwnik oraz zaproponujemy kształt brwi pasujący do Twoich rysów twarzy.
Zapomnij o mocnych, przerysowanych brwiach. Zdecyduj się na naturalnie wyglądające, gęste i piękne brwi, które zostaną z Tobą na długo.

Do zobaczenia 🌸🤗

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *