Makijaż permanentny - microblanding

Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, polegający na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. To także skuteczna alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, ponieważ zabieg wykonany odpowiednią techniką zapewnia widoczny i naturalny efekt liftingu.
Co bardzo ważne makijaż trwały pozwala odzyskać pewność siebie i naturalny wygląd osobom, które z przyczyn zdrowotnych utraciły włoski brwi.

Microblading brwi - pigmentacja rekonstrukcyjna.

Czyli metoda piórkową, jest techniką oryginalnie pochodzącą z Azji. Polega na tworzeniu za pomocą ręcznego urządzenia zwanego pen’em cieniutkich włosków, które do złudzenia przypominają naturalne włoski. Ta dokładna metoda makijażu permanentnego brwi przypomina nieco tatuowanie, gdyż do warstwy kolczystej naskórka wprowadzamy odpowiednio dobrany barwnik.
Metoda piórkowa doskonale imituje naturalne, gęste brwi, gdyż nie wprowadzamy pigmentu na całym obszarze łuku brwiowego. Rysowane są cieniutkie włoski, które nadają lekkości i delikatności. Microblading pozwala podkreślić piękno kobiecej twarzy przez naturalne zaznaczenie brwi, nie przerysowując ich.

Microblading & shading
Połączenie dwóch metod. Popularna metoda pudrowa i kontrowersyjna metoda microblading. Metoda, która wymaga od artysty dużego doświadczenia, praktyki i wiedzy. Nie łatwa. Jednakże uwielbiam ją i pozostanę wierna❤.
Życzę Wam abyście robili to co kochacie, nie ulegali zbytnio modzie i nie zmieniali się pod nią – raczej zmieniajcie ją pod siebie.

Naszą misją są szkolenia na najwyższym poziomie, lubimy dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem, przekazywać wiedzę w sposób zrozumiały, przystępny i świadomy. Zależy nam aby każda kursantka po odbytym szkoleniu była przygotowana do samodzielnej pracy. Po szkoleniach zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Co otrzymujesz w  trakcie szkolenia:

  • skrypt szkoleniowy
  • praktykę na modelkach
  • mini pakiet startowy

Fajne prawda ? Na koniec kursu wystawiany jest certyfikat autorki 📜

Został tylko jeden krok, aby napisać do mnie