Szkolenia stylizacji brwi

Szkolenia stylizacji brwi dostarczą niezbędnej wiedzy oraz umiejętności, pozwalające na samodzielnie wykonywanie zabiegu regulacji oraz farbowania brwi, przy użyciu wysokich jakościowo preparatów.

Część teoretyczna

W części teoretycznej szkoleniowiec wyjaśni zagadnienia z zakresu kosmetyki oprawy oka oraz wymagań sanitarnych i higienicznych , jakie powinno spełniać stanowisko pracy. Uczestnicy zapoznają się z przeciwwskazaniami do zabiegu jak również preparatami i akcesoriami, wykorzystywanymi podczas jego realizacji.

Część praktyczna

Część praktyczna rozpocznie się zabiegiem pokazowym, który szkoleniowiec wykona na modelce, opisując dokładnie wszystkie jego etapy. Następnie uczestnicy przygotują stanowiska pracy i samodzielnie wykonają zabiegi na modelkach, postępując według instrukcji szkoleniowca.

Zakres regulacji brwi

W zakresie regulacji brwi, omówione zostaną kwestie doboru konturu brwi do kształtu twarzy, techniki perfekcyjnego rysunku oraz prawidłowe zastosowanie pęsety/nitki/wosku. Uczestnicy dowiedzą się jak poprawnie farbować brwi przy użyciu henny, by zapewnić bezpieczeństwo i maksymalnie trwały efekt.

Pamiętaj!

Henna i regulacja brwi to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, którego nie może zabraknąć w Twoim portfolio.

OFERTA SZKOLENIOWA

Po nitce do… idealnych brwi – KURS NITKOWANIA wystartował!
DLACZEGO warto nauczyć się nitkować?
W cenie szkolenia PAKIET KURSANTKI:

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA!!!

Stylizacja brwi – henna brwi, regulacja brwi – Żyrardów, Warszawa.